Aktuality
ikona článku

Samoty - školní družina

Ve středu 22. prosince, poslední školní den v tomto kalendářním roce odpoledne, jsme se s družinou vydali procházkou na kouzelnou pouť k Betlému… a to téměř doslova!

Ve středu 22. prosince, poslední školní den v tomto kalendářním roce odpoledne, jsme se s družinou vydali procházkou na kouzelnou pouť k Betlému… a to téměř doslova! Jen co jsme nechali v zádech poslední plánský domek, otevřel se před námi nejen malebný výhled na Planou, ale i celý zástup andělů vedoucí až k místu samotnému. Přehlídka nápadů, tvořivosti a hlavně šikovnosti místních je pastvou jak pro oko, tak pro duši, a to bez nadsázky. Lhota samoty se stala tím pomyslným místem v Orientu, kam jsme se šli na chvilku přenést v čase a postát u jesliček s Ježíškem. Vyvrcholením celé výpravy bylo vzlétnutí balónu štěstí. Malovaná přání dětí se tichounce vznášela k obloze nad bájným městem Betlémem a nesla jasné poselství všem… šťastné a veselé Vánoce, plné pohody, klidu a míru!

Vychovatelé ŠD 

 

Samoty - školní družina