Soutěž v basketbalu

Žáci 6. a 7. tříd na soutěži

V minulém týdnu se ve sportovní hale Mír odehrál školní turnaj v basketbalu. Naše škola vyslala družstva dívek a chlapců ze 6. a 7. tříd.

Během turnaje byly k vidění momenty plné vzrušení a napětí, kdy mladí sportovci a sportovkyně předváděli své dovednosti v driblování, střelbě a obranných činnostech. Každý zápas nabídl hráčům, trenérům i divákům napínavé chvíle a spousty emocí, kdy se kluci i holky snažili překonat své soupeře a dosáhnout vítězství pro naši školu.

Tento turnaj nakonec přinesl větší radost dívkám v podobě stříbrné medaile. Chlapci v silnější konkurenci dosáhli na krásné 6. místo. Doufejme, že tyto výkony budou další motivací pro naše sportovce a příště dosáhnou ještě na lepší umístění.

Jakub Drda

Soutěž v basketbalu