Aktuality
ikona článku

Tradiční vánoční zápolení

V posledních dvou týdnech loňského roku, jsem se po roční odmlce dočkali již tradičních sportovních soutěží. Jako první proběhla Vánoční laťka - soutěž pro druhý stupeň ve skoku vysokém. Při velmi slušné divácké podpoře jednotlivých závodníků, bylo k vidění několik velmi solidních výkonů.

V posledních dvou týdnech loňského roku, jsem se po roční odmlce dočkali již tradičních sportovních soutěží. Jako první proběhla Vánoční laťka - soutěž pro druhý stupeň ve skoku vysokém. Při velmi slušné divácké podpoře jednotlivých závodníků, bylo k vidění několik velmi solidních výkonů.

 

Poslední středu, tedy 22.12. 2021 proběhla soutěž Vánoční schody, která má na škole dlouhodobou tradici. V letošním roce se opět účastnili závodníci napříč první i druhým stupněm naší školy. Všichni ze sebe vydali maximum  a mnohdy o vítězství rozhodovaly pouhé setiny. Letošní schody byly navíc prvním rokem, kdy se na trať mohla postavit i družstva dvojic - štafety.

K překvapení žáků bylo možné vidět ve štafetách i zástupce pedagogického sboru, kteří si rozhodně neudělali žádnou ostudu za své výkony.

 

Veškeré výsledky a startovní listiny naleznete u tělocvičny na nástěnce. 

Děkujeme všem závodníkům za předvedené výkony.

Jakub Drda

 

Tradiční vánoční zápolení