Aktuality
ikona článku

Únikovka s Hejného metodou

Den otevřených dveří v naší škole

V rámci Dne otevřených dveří na naší škole měli rodiče předškoláků možnost se nejen podívat, jak ve 4.B probíhá výuka matematiky dle Hejného metody, ale i si odpoledne se svými předškoláky přijít zahrát únikovou hru. Rodinné týmy si tak na mnoha stanovištích mohly zkusit řešit různě náročné matematické úlohy a zároveň si tak i vyzkoušet pomůcky, které jsou při výuce Hejného metodou využívány. Za správné zvládnutí úkolu bylo možné získat dílek skládačky, po jejím složení klíč k odemčení zámku a i své odměny.

Cílem únikovky bylo společně odemknout jaro a uniknout tak ze zimy. Našim předškolákům se to odpoledne ve škole podařilo, a tak věříme, že ani venku jaru nebude nic bránit, aby k nám přišlo.

Moc děkujeme všem rodinám, že si s námi přišly odpoledne zahrát, a celé 4.B, která výrazně pomohla s celou organizací hry. 

 

Sylva Peclinovská


Únikovka s Hejného metodou