Aktuality
ikona článku

Winter Hockey Days 2024

Jedinečný hokejový turnaj u nás v Plané nad Lužnicí

Plánské kluziště již třetím rokem hostilo jedinečný hokejový turnaj hobby a mini týmů Winter Hockey Days 2024. Skvělou podívanou zajistily zápasy nadějných mladých hokejistů, hobby hráčů a bývalých profesionálních sportovců. Vše bylo doplněno doprovodným programem, soutěžemi, speciálními světelnými a pyro efekty, hudbou a velkoplošnou obrazovkou.

Za touto parádní atmosférou vyrazili i žáci naší školy. 

Třídy 3.A, 5.C a 5.B za výrazného fandění podpořily výhru domácího týmu HC Sokol Planá nad Lužnicí nad HC Predators Tábor, který tímto utkáním postoupil do semifinále a následně i do finále. Plánští borci po nájezdech skončili na skvělém druhém místě.

Žáci zažili jedinečnou atmosféru hokejového zápasu a svým hlasitým skandováním si dokonce zasloužili rozhovor s reportérem Českého rozhlasu Janem Kopřivou, který si můžete poslechnout v  tomto odkazu.

 

Jana Vorlová

 

Winter Hockey Days 2024