Aktuality
ikona článku

Zdravá 5 odstartovala

Akce žákovského školního klubu

Celkem tři týmy ze školního klubu se letos utkají v celorepublikové soutěži nadačního fondu Albert. Pro letošní rok si organizátoři jako hlavní složku, která musí být v jídle zastoupená vybrali bilkovinu. 

Ve školním klubu máme šikovné dívky, které se ihned pustily do vymýšlení, který recept bude ten jejich soutěžní. Podívejte se do galerie, jak pěkně jim šla práce od ruky.

Šrekouši, Opičky v čokoládě a Krysáci - to jsou naše týmy. Pokud je budete chtít podpořit, neváhejte a hlasujte na https://www.zdrava5.cz/finale-zdrava5/hlasovani,  kategorie základní škola 6.-.9. třída.

 

Předem děkujeme za podporu, držte nám palce !

za školní klub Martina Špičková

 

Zdravá 5 odstartovala

 

Zdravá 5 odstartovala

 

Zdravá 5 odstartovala