Úspěchy

Olympiáda v anglickém jazyce.

V polovině února se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce, kterého se v hojném počtu zúčastnili žáci pátých až devátých tříd. Porota vybírala dva nejlepší žáky v kategoriích 5. - 7. ročník a 8. - 9. ročník, kteří se posléze zúčastnili okresního kola. Výběr nebyl vůbec jednoduchý, protože žáci byli většinou perfektně připraveni a porotu ohromili skvělými výkony. Nakonec byly vybrány dvě žákyně - Nela Baťhová ze 6. B a Karolína Sofie Pilná z 9.A. Obě děvčata postoupila do okresního kola, které se konalo 22. března v Domě dětí a mládeže v Táboře. Konkurence zde byla veliká a o to větší radost přineslo vyhlášení výsledků. V kategorii mladších žáků získala Nela Baťhová krásné druhé místo a v kategorii starších žáků získala Karolína Sofie Pilná také velmi pěkné 6. - 7. místo. Obě děvčata zaslouží obdiv a velké poděkování za reprezentaci školy.

Olympiáda v anglickém jazyce.